SCF SERVIS prochází interními změnami - rozhovor jednatele

Publikováno: 05.10.15

Po kapitálovém vstupu PSJ, společnost SCF SERVIS vizuálně zažívá především výrazný kvantitativní růst, nicméně prochází i významnými kvalitativními změnami.

Blíže o interních změnách Vás seznámíme v přímém rozhovoru jednatele společnosti SCF SERVIS pana Michala Rožnovského, MBA.

Rozhovor byl zveřejněn v záříjovém vydání časopisu PSJ.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.