Výstavba a projekcia

Ponúkame dodávky a montáže stavebných prác a technologických častí stavieb, projekčných činností vrátane zabezpečenia inžinierskej činnosti. Zabezpečujeme riadenie projektov a vykonávame technický dozor investora.

Správa a údržba

Poskytujeme komplexné zázemie pre investície v oblasti nehnuteľností. Hlavnou náplňou je profesionálna správa nehnuteľností spoločne s doplnkovými službami vrátane NONSTOP HAVARIJNÉHO DISPEČINGU.

Servis technológií

Ponúkame a realizujeme inštaláciu, správu, údržbu a servis súčasnej aj novej bezpečnostnej infraštruktúry nehnuteľností.

Reality

Realitná činnosť našej spoločnosti zabezpečuje komplexné sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností.

Strážna služba a upratovanie

Z významných doplnkových služieb poskytujeme kompletný upratovací servis vrátane horolezeckých prác, starostlivosti o zeleň, zimnej údržby komunikačných plôch, strážnej služby a recepčnej služby.

Cieľom spoločnosti SCF SERVIS, s.r.o. je trvale udržať spokojnosť a dôveru, ktorú do nás vkladajú všetci naši zákazníci.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.