SCF SERVIS míří na Slovenský trh

Publikováno: 03.08.15

SCF SERVIS se v loňském roce stala součástí skupiny PSJ a v rámci tohoto spojení plánuje rozšíření svých aktivit na Slovenském trhu.

Bližší informace o tomto záměru najdete v přiloženém odkaze na článek, který byl uveřejněn v červnovém vydání čtvrtletníku časopisu PSJ.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.