Psali o nás - Česká informační agentura

Publikováno: 08.03.16

Česká informační agentura (ČIA) nedávno zveřejnila zprávu o naší společnosti. Redakce ČIA se zaměřuje na všechny oblasti české ekonomiky, související politiky a businessu.


Tuto zprávu najdete v přehledu Týdenní monitor - Nové investice na straně 11 s názvem "SCF SERVIS dosáhl obratu 100 mil. Kč" a odkazem na celý článek rozhovoru ředitele společnosti Michala Rožnovského, MBA.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.