Nová provozovna v Plzni

Publikováno: 31.03.16

Společnost SCF SERVIS posílila svoji pozici na trhu v rámci poskytování služeb facility realizací nových zakázek a od 1. března 2016 rozšířila svoji působnost o další provozovnu situovanou na jižním předměstí Plzně ulici Skrétova 811/26.

 

Náplní činnosti této kanceláře je zajištění komplexní správy a pronájmy bytů v rezidenčních domech a kancelářských prostorách. Kontaktní údaje na plzeňskou kancelář je možné najít na webové úvodní straně.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.