Pozvání - Hurá prázdniny 2015

Publikováno: 19.06.15

Vážení přátelé,

konec školního roku se blíží a s ním i již tradiční akce Hurá prázdniny.
 
Společnost SCF SERVIS, s.r.o., jeden ze sponzorů této akce, Vás tímto zve na bezpečnostně-hravé odpoledne pro děti, které se uskuteční na náměstí Svobody v pátek po vysvědčení dne 26.6.2015 od 12:00-16:30 hod.

Přijďte za námi a zúčastněte se skvělých soutěží.

Hlavní cena: dovolená v Chorvatsku pro dva

Vyhrát můžete také dětská kola, dětské autosedačky a spoustu dalších cen. Pro každého malého účastníka, který absolvuje naše stanoviště, je připraven dárek.

Celým odpolednem vás budou provázet moderátoři rádia Petrov Jirka Veselý a Karolína Antlová.

Vystoupí Jirka Zonyga a Větry z Jihu.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme krásné prázdniny.

SCF SERVIS, s.r.o.

 

Seems you have no WidgetKit installed but this feature relies on it.

Take in consideration that you could need the FULL WidgetKit version.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.