Sportovní den v Jihlavě 2015

Publikováno: 29.05.15

V pátek 29. května 2015 proběhl již pátý ročník zaměstnaneckého sportovního dne „PSJ CUP“. Celkem jedenáct soutěžních týmů se utkalo v šesti soutěžních disciplínách a bojovalo se především o ceněnou putovní trofej pro vítěznou dceřinou firmu, skupinu či divizi PSJ. Výsledky byly velmi těsné a rozdíl v pořadí mezi prvním a čtvrtým místem byl pouhé tři body.

Firma SCF SERVIS, patřící do skupiny PSJ, se účastnila již podruhé. Den byl zahájen společným výjezdem z Brna směr Jihlava. Pro sportovce byl připraven autobus a pozice řidiče je ujal pan ředitel Michal Rožnovský.

Zaměstnanci skupiny PSJ se ve sportovní den sešli v areálu fotbalového stadiónu FC Vysočina v Jihlavě. Úvodem zaznělo několik základních pokynů ke sportovnímu utkání, s následným přivítáním z úst generálního ředitele Františka Vaculíka. Mezi sportovní disciplíny patřily malá kopaná, nohejbal, golf, volejbal, petanque a ping pong. V mezi čase se nabízelo vyzkoušet adrenalinové atrakce v podobě divokého býka či siloměru a průběžné probíhalo občerstvení v podobě roznášky lahodného piva. Klubový hráči FC Vysočina zajistili přípravu sportoviště a dohlíželi na průběh jednotlivých utkání, kde zaznamenávali jejich výsledky.

Letošní rok je pro PSJ obzvláště výjimečný, neboť tato značka slaví své čtvrtstoletí. Po vyčerpávajícím sportovním utkání si účastníci pochutnali na pestrém obědovém menu připraveném od Hotelu Gustav Mahler a odpolední atmosféru zpříjemnila živá hudba.

Z celkové klasifikace se SCF SERVIS podělila o 6. a 7. pozici s Regionem Čechy PSJ. Triumfem SCF SERVIS bylo získané prvenství ve volejbale.

Děkujeme společnosti PSJ za milé pozvání na sportovní den a těšíme se další ročník PSJ CUP 2016.

 

 

 

 

 

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.

SCF SERVIS, s.r.o., Vídeňská 51/122, 619 00 Brno, IČO: 276 80 339, DIČ: CZ27680339