AZ TOWER oslavil 1. narozeniny

Publikováno: 17.06.14

Nejvyšší česká budova AZ TOWER v úterý 17. června velmi zdařile a příjemně oslavila své první narozeniny! Do nepřehlédnutelné dominanty Brna se sjela více než stovka hostů, kteří se zájmem vyslechli úvodní slovo Jiřího Pecha, ředitele Divize development a člena představenstva akciové společnosti PSJ, který později zakrojil netradiční narozeninový dort imitující tuto významnou referenční stavbu a developerský projekt PSJ.

Na party nechybělo skvělé jídlo, kvalitní pití, příjemný hudební doprovod, šikovný karikaturista, prohlídka nových kanceláří PSJ ve 22. patře výškové budovy a také tradiční atrakce v podobě vyhlídky na Brno z nejvyšší budovy v Česku.

Stojedenáct metrů vysoký AZ TOWER má za sebou úspěšný rok, neboť se těší vzrůstajícímu zájmu klientů o exkluzivní apartmány, obchodní plochy i kancelářské prostory. Navíc si udržel pozici nejvyšší české budovy, přísluší mu titul Stavba Jihomoravského kraje roku 2013, veřejnost mu přidělila statut Události roku 2013, která nejvíce hýbala Brnem, a jeden z nejmodernějších multifunkčních objektů v zemi se dalšího mimořádného ocenění dočkal v minulém týdnu, kdy v prestižní světové anketě Emporis Skyscraper Award za rok 2013 obsadil výborné 9. místo!

Informovali o akci:

http://www.centrumnews.cz/zpravodajstvi/brno-stred/mrakodrap-az-tower-oslavil-prvni-narozeniny-dostal-i-dort-se-svickou-87871

http://www.psj.cz/infocentrum/aktuality/az-tower-oslavil-prvni-narozeniny/

 

Seems you have no WidgetKit installed but this feature relies on it.

Take in consideration that you could need the FULL WidgetKit version.

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.

SCF SERVIS, s.r.o., Vídeňská 51/122, 619 00 Brno, IČO: 276 80 339, DIČ: CZ27680339