Co vás čeká

Hledáme všestranného flexibilního pracovníka s potenciálem se učit. Náplní práce bude komunikace s vlastníky bytových jednotek, objednávky služeb, výkazy, reporty a analýzy, vytváření rozpočtů, vyúčtování, organizace a vedení shromáždění, tvorba předpisů záloh na služby, práce s tabulkami a v práce v programu pro správu nemovitostí, administrativa.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost účetnictví (vedení podvojného účetnictví – kompletní účetnictví (bankovní výpisy, přijaté a vydané faktury, vnitřní doklady), zpracování roční účetní závěrky, zprávy o hospodaření společenství, roční vyúčtování fondu oprav, vedení evidence neplatičů, provádění ročního vyúčtování spotřeby vody, tepla, služeb nákladů spojených s užíváním bytu, vypořádání přeplatků a nedoplatků)
  • Excel, Outlook, psaní na PC
  • schopnost rychle se učit
  • systematičnost, prioritizace
  • časová flexibilita, zodpovědnost
  • samostatnost, loajalita, spolehlivost
  • schopnost improvizovat a pracovat pod tlakem

Výhodou bude, pokud

  • budete znát nový občanský zákoník
  • budete mít zkušenosti se správou SVJ , BD
  • budete umět pracovat s programem SSB, Pohoda, Helios
  • budete mít alespoň základní znalost účetnictví

Co vám můžeme nabídnout

  • notebook, mobil – i k soukromým účelům
  • mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
  • osobní růst
  • možnost práce na živnostenský list nebo hlavní pracovní poměr
  • nástup ideálně ihned (příp. dle dohody)

SCF SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 2006 jako společnost zabývající se fyzickou ostrahou a technickým zajištěním majetku a osob. Postupem času společnost rozšířila své činnosti a začala se zabývat dodávkou a servisem nových technologických celků, zajišťováním servisních, projekčních a stavebních prací souvisejících s výstavbou, provozováním a komplexní správou komerčních, výrobních a obytných objektů. Dalšími obory činnosti jsou projektové řízení, technické dozory staveb a poradenská činnost. Sloučením společnosti SCF SERVIS, s.r.o. s již zavedenou společností SEVEN AGENCY, která byla založena v roce 1997 a její dlouholeté působení na českém trhu, přineslo mnoho zkušeností, které společně s Vámi, zákazníky, nyní zhodnotíme v praxi a ke společnému užitku.

SCF SERVIS, s.r.o., Vídeňská 51/122, 619 00 Brno, IČO: 276 80 339, DIČ: CZ27680339